כחברת מיגון אש מנוסה אנו גאים להציע ללקוחותינו מגוון רחב של שירותי מיגון אש. אם יזמים ומשקיעים רוצים את העצות האחרונות והטובות ביותר בנושא בטיחות אש, עליהם לפנות אלינו. עבודתנו מבוססת על מחקר שריפה, ומתמקדת במתן המידע העדכני ביותר בנושא הערכת סיכוני אש ובטיחות. לאיגוד תעשיית הזיקוקים מדריך מקיף כיצד לבחור מעריך סיכונים מוסמך ומהנדס כיבוי אש.

הארגון גם מציין כי FRA

הוא האמצעי המקים בניין בטוח, ולא הזמן המדויק בו יש להשלים אותו או מתי להרוס אותו. מומחים לבטיחות אש פונים באופן קבוע לפתרונות סטנדרטיים מתוחכמים כמו אלה שבספרייה המרכזית בסיאטל במלוא הקפדנות והיושר.

אם יועץ הגנת האש מוסמך כדרגת כיבוי 2, לא ניתן יהיה להפחית עוד את האישור לחלוטין.

אם יועץ הגנת האש מעוניין להרחיב את ההסמכה למעמד כיבוי אש גבוה יותר או לבצע בדיקות על ידי צדדים שלישיים

ייתכן שיהיה צורך להגיש מועמדות מחדש. כדאי גם להזמין יועץ לבטיחות אש שיתמוך בתהליך הייעוץ ויבטיח את בטיחות האש של הבניין בעת תכנון שיפוץ או שיפוץ מחדש.

בתור מהנדס כיבוי

המטרה העיקרית שלך היא להציע ללקוח שלך פתרון הגנה מפני אש בהתאמה אישית עד להשגת רמת הבטיחות הרצויה. היועצים מנוסים בטכנולוגיית כיבוי אש כדי להציע את מיטב פתרונות הגנת האש לפיתוח. בכיבוי האש בלונדון צוות של מהנדסי כיבוי מוסמכים ויועצי בטיחות אש המשתמשים בידע מיוחד בנושא אש ובטיחות בכדי לסייע בתכנון, הקמה ותחזוקה של מבנים, כמו גם בהתקנת אזעקות אש, מטפים וציוד אחר להגנה מפני אש.

אנו עומדים לרשותכם בכל שלב ומציעים לכם ייעוץ וייעוץ מקצועי בכל עת שתזדקקו לו

יועצי בטיחות האש החרוצים שלנו מבטיחים שהם מכירים את העניינים והמבנים של בניין לפני שהם מתחילים לפתח פיתרון אבטחה שמתאים לצרכים שלכם. יכולת גישה זו לעבודה פירושה שיועצי בטיחות האש שלנו פועלים ללא לאות לשילוב מושגים בנושא בטיחות אש בבניינים מבלי להפריע לחזון של אדריכלים ובונים.

TerpConsulting מחויבת לספק ייעוץ לבטיחות אש ובריאות לעיר פיניקס והסביבה לרווחת התושבים והעסקים.

Mannvit מייעץ לאדריכלים

קבלנים וחברות נדל"ן בתחום מיגון האש ומבצע הערכות בטיחות אש של מבנים בכדי להבטיח את ביצועיהם, בהתבסס על תכנון ועמידה בתקנות הבנייה. TerpConsulting עובדת עם מגוון אדריכלים וקבלנים באזור פיניקס, אריזונה. בעוד שההתמקדות שלנו היא בהכשרה ובמתן הגנה מפני אש לתושבי הבניין, אנו משתתפים גם בארוחות צהריים ולומדים אירועים עם עסקים וארגונים מקומיים, כמו גם במגוון אירועים אחרים. הם מציעים גם מגוון שירותי ייעוץ כדי להבטיח שמירה על ההגנה לכל חיי הבניין.

אל תאפשרו לילדכם להתמודד בפעם הראשונה עם שיטות ההגנה האש הטובות ביותר. אנו מציעים משחקים, סיפורים, סרטונים ופעילויות אחרות כדי ללמד את ילדיכם מה עליהם לעשות כדי להגן עליהם מפני אש.

כמומחה להגנת אש ומצויד בציוד הגנה מפני האש המתאים

הכשרה בניהול אש היא מרכיב חיוני. מומחים לבטיחות אש מסייעים לאדריכלים להבטיח שכל שאר היבטי הבטיחות והביצוע הדרושים לפרויקט. הערכת בטיחות אש מחייבת סיור במקום, המציע לטכנאי הגנת האש אפשרות לגלות באופן חזותי את מערכת הגנה מפני האש הקיימת ותכונותיה. יועצי בטיחות האש שלנו מבצעים הערכות סיכוני אש במהלך ביקור באתר, ואז מכינים דוח בטיחות בבניין ונותנים ייעוץ והמלצות.

ההגנה על התכולה בבניין

היא היבט חשוב בתכנון מיגון האש. משמעות הדבר היא כי יש להפחית באופן דרסטי את הסיכון לנזקי שריפה לא מכוונת מבפנים ומבחוץ של מבנה ותכולתו. שיטות עבודה מומלצות עולמיות משותפות מביאות רמה גבוהה של בטיחות ציבורית שמהנדסי בטיחות האש שלנו מספקים לאתרי נופש משולבים. בקיצור, טכנולוגיית מיגון האש מספקת הגנה חיונית להצלת מבנים, חיים ומוניטין של חברות.

בעולם המורכב יותר ויותר

אנו משתמשים בניסיוננו ובמומחיותנו בכדי לספק שירותי ייעוץ הנדסי כיבוי לפיתרון בעיות בטיחות אש. אנו נחושים להציע ללקוחותינו שירותי הגנה מפני אש וכיבוי אש איכותיים ויעילים בלבד. המחויבות שלנו למושגים איכותיים ויעילים להגנה מפני אש היא זו שמבדילה אותנו.