אם אתה מעוניין להתחיל להשקיע במניות בודדות, אין ספק שאתה צריך להצטייד במגוון דברים. סוג המניות שממנו אתה יכול להרוויח כסף, סוגי הדיבידנדים, סוגי התשואות וסוגי הסיכונים הם דברים שאתה צריך להיות מודע אליהם. אם תתחיל לעשות זאת, תתחיל ללמוד במהירות כמה דברים. על מנת שתקבל את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעות שלך, עליך לוודא שאתה עושה את הדברים הנכונים כאשר אתה משקיע. עליך לוודא שאתה עוקב אחר דברים כמו מחזור הבורסה. להלן מספר דברים שעליך לעשות כאשר אתה משקיע במניות.

להבין מה נורמלי

אם אתה מחפש לעבור על כמה דברים, תצטרך להבין מה נורמלי. אתה גם צריך להבין מה לא נורמלי. אתה צריך לזהות מה נורמלי, ומה לא נורמלי עבור כל מניה. אתה יכול לעשות זאת על ידי הסתכלות על דברים מסוימים, כמו ההיסטוריה של המניה. בנוסף להסתכלות על ההיסטוריה של המניה, יהיה עליך להסתכל על מגוון דברים. אם תוכל למצוא מה נורמלי למניות, לשוק ומה לנורמלי למניה, תקבל עזרה רבה במציאת התשואות שאתה מחפש.

קח מלאי

לאחר שבדקת מה נורמלי ביחס למניה מסוימת, הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא לוודא שהסתכלת על ערך המניה ומחיר בפועל. כשתעשה זאת, תוכל להבין קצת מה נורמלי ומה לא עבור אותה מניה מסוימת ומה יספק לך את התשואות הטובות ביותר. אתה תדע כמה לצפות שהמחיר יעלה למניה ומתי זה אכן יעלה.

היה מוכן להגדלת המחיר

כאשר אתה מתחיל להסתכל על מה שנורמלי עם כל מה שאתה מסתכל עליו, תוכל גם להכין את עצמך למחירים הטובים ביותר להשקעות שלך. ברגע שתבין מה נורמלי למניה מסוימת, פירוש הדבר שתבין מתי תצטרך להפוך את המלאי לזמין, כך שתוכל לקנות אותו במחיר טוב יותר. כאשר אתה קונה את המניה בהתחלה, המחיר בדרך כלל זול מאוד. מאוחר יותר, לאחר שהוא עשה את עסקיו ואתה מוכן לקנות, המחיר נמוך מאוד והמניה זולה מאוד. כאשר המניה עשתה הרבה עסקים, המחיר בדרך כלל גבוה בהרבה, ותרצה לחכות כשהמחיר גבוה מאוד עד שתשקיע בה.

למד והיה מוכן להשקעות חדשות

כאשר אתה מבין מה נורמלי למניה מסוימת וממה עליך להיזהר בזמנים שונים, עליך לנצל את ההבנה שלך על ידי למידת דברים חדשים. ולהיות מוכן לבצע כמה השקעות חדשות. עליך להבין את הדברים שלמדת ולהתכונן לתקופה שבה המניות שלך יספקו לך תשואות טובות עוד יותר בעתיד. הסיבה לכך היא שבאותו הזמן תבין אילו מניות הן בעלות הערך הגבוה ביותר ואילו הן הפחות יקרות, ועליך לוודא שאתה משקיע רק במניות הטובות ביותר.

למד על גיוון

גיוון יהיה השלב הבא שתצטרך לעשות לאחר שלמדת מה נורמלי עם דברים. לאחר שבדקת מה יהיה נורמלי לאורך זמן ולמה אתה צריך לחפש, עליך ללמוד מה נורמלי לסוגים מסוימים של מניות. זה משהו שאתה יכול להשיג רק על ידי התבוננות בגיוון של מניות שונות בתיק שלך. אתה רוצה לוודא שאתה מתגוון רק במניות מסוגים מסוימים, כמו מניות משלמות דיבידנדים או חברות טכנולוגיה, בין היתר. זה יאפשר לך לקבל סוג מסוים של חשיפה לסוגים שונים של השקעות.

התחל לשים את הכסף שלך

תצטרך להתחיל בהימור