בכל פעם שאתה מבטיח משלוח, אתה מסכן את המוניטין של החברה שלך כדי להבטיח ששירות השליחים שבחרת יהיה אמין ושלא תפקיר את הלקוחות הנאמנים שלך. המראה של השליח ונהג המשלוח שבחרת משקף את העסק שלך ושל החברה שלך. שקול את אפשרויות המשלוח המהירות שהם מציעים לפני קבלת החלטה סופית.

לא רק את הדרישות שלך אתה צריך לקחת בחשבון בבחירת שירות שליחים

אולי זה נשמע פשוט, אבל יש כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון בזהירות, כולל סוג שירות המשלוחים, מהירות המשלוח והמראה המקצועי של שירות השליחים שתבחרו (טנדר נקי וחיוך יכולים לעשות את כל ההבדל) .

אנו מחפשים נהגי משלוחים אמינים אשר דואגים לשביעות רצון הלקוחות ומעבירים את הפריטים בצורה בטוחה ודייקנית

אתה אוסף ומחזיר את הפריטים ונצמד למסלול, לשעה ולוח הזמנים שהוקצו. משלוחי שליחים עד הבית יכולים להיות יתרון גם אם בא לכם.

אם העסק שלך עוסק במשלוח וזמן

הוא קריטי, שירות שליחים יכול להיות אופציה יעילה. ההבדל בין שירותים אלה, למשל, הוא שהם נוטים להציע משלוחים מיוחדים למחרת. לא רק זה, אלא שהם מציעים גם זמני אספקה ספציפיים ליום הבא, שהם הרבה יותר ספציפיים מאשר חלופות דואר, ואינם מציעים שירותי משלוח בינלאומיים מהשורה הראשונה.

שירותי דואר הם חברות שילוח המופעלות על ידי ממשלות לאומיות

ניתן להשתמש בהן למסירת החבילות והמסמכים החשובים שלך אך חברות רבות מעדיפות להשתמש בהן כדי לשלוח תקשורת לא ראשונית ושגרתית לשותפים עסקיים וללקוחות. לשליחויות יש רשת מעבר לים שעוזרת לך לשלוח את הסחורה שלך ליעדים זרים, כולל שירותים כגון מעקב תכוף, מס ושחרור ממכס, ועלויות נוספות על מנת להבטיח שהמשלוחים שלך מועברים בצורה מהימנה וקלה באמצעות המכס.

ראוי לציין כי לא כל שירותי הדואר נוצרים שווים ושמדינות מסוימות מציעות שירותים אמינים יותר מאחרים

שירותי שליחויות מציעים שירות יקר יותר ויכולים לכלול עלויות נוספות כגון תשלומי דלק, תשלומים עבור אזורים מרוחקים ודמי טיפול בחבילות. בעוד ששירותי דואר מציעים עלויות משלוח משתלמות, אתה מסתכן שלא תקבל את מה שאתה משלם עבורו: זמני אספקה ארוכים, מעקב נדיר וחוסר שירות לקוחות.
למידע נוסף בנושא של מגזין אינטרנט ושיווק דיגיטלי ושליחות מהירה ומקצועית עם שליח מנוסה ואחראי במחיר מוזל נא לבדוק כאן: accessibly.co.il

בערים הגדולות תמצא חברות משלוחים ושליחויות מקומיות המספקות ללקוחותיך מחברות הובלה גדולות במחירים תחרותיים

אם אתה שולח פריטים גדולים או שיש לך הרבה משלוחי B2C גדולים, שימוש במוביל LTL (פחות ממשאית) הופך להיות הכרח. חפשו נושאות שמות גדולים ותמצאו עולם של אפשרויות למשלוח באותו היום, משלוח למחרת ומשלוח בזמן קצר וחסכוני של פריטים גדולים.

שליחים מקומיים אינם מציעים אפשרות לאסוף מחירי משלוחים בזמן אמת

ולכן כדאי ליצור טבלת מחירים המבוססת על מספר הפריטים והמשקל להציע אפשרות זו ללקוחותיך. כדי ליצור רשימה שימושית של שירותי שליחויות, צור טבלה עם כל השירותים הרלוונטיים הזמינים עבור החברה שלך, כולל עלות משלוח החבילה שלך על פי היעד והמשקל.

תגלו ששירותי הדואר נוטים להעריך משלוח בתאריך ספציפי ולא בתאריך ספציפי. במקרים מסוימים, שליחים כגון קרוספלייט מציעים שירותי משלוח קריטיים בזמן הבריטי באותו היום.

אמזון מעסיקה נהגים באמצעות תוכנית אמזון פלקס שלה

כדי להבטיח מיליוני חבילות מועברות מדי יום. הנהגים שראיינו היו בפיקוח שליחים חיצוניים שעובדים עם אמזון. אמזון מספקת לשליחויות תוכנת משלוח חבילות וניווט מסלולים וכן התקני סריקה.

נהגי שליח אחראים למסירת חבילות ומסמכים למוסדות שונים

חברות, רשויות ורכבים בודדים. באמזון מפעילים שליחים תחנות משלוח במתקני ההגשמה והמיון של אמזון המטפלים בעד 30 מסלולי משלוח ליום לכל מקום. חלק מחברות השליחים קטנות ופועלות באזור אחד, בעוד שאחרות מעסיקות מאות עובדים במספר נקודות משלוח ברחבי החברה.

משרותיהם של נהגי שליחויות משתנים ממשלוחי אמזון ועד FedEx ועד פקודות ממשלתיות

הם אוספים מהלקוח מסמכים וחבילות ומוסרים אותם לכתובות המיועדות בסביבה. שליחים זולים, לעומת זאת, נוטים יותר למצוא נהגים שנוהגים באותו כיוון ומציעים משלוחים שעולים לנהג פחות מ -10 עד 40 קילומטרים לכל כיוון.

Rapidus, שליח ושירות משלוחים מקומי, מספקת את החבילה שלך ליעד שלה בקליפורניה, קולורדו, וושינגטון וטקסס. Rapidus מתמקדת במתן שירות שליחויות B2B מקצועי עם מעקב בזמן אמת אחר המשלוח שלך ואישור החתימה.

נהג של חברת שליחויות המזוהה עם אמזון בריצ'מונד, וירג'יניה, טען כי הוא נשלח הביתה מוקדם מיום עבודה מתוכנן באיחור של דקה. קל לסלוח למישהו אם הם מניחים שליחים ודואר עושים את אותו הדבר.

שירות לקוחות מעולה הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול להציע ללקוחות שלך. הקילומטר האחרון של שירות משלוחים הוא אספקת המוצר ללקוח. ניתן לעשות זאת באמצעות הובלה בתוך החברה, העיר או המדינה שלך.