השירות המבוסס על בוקה רטון גייס 3.5 מיליון דולר הון זרעים להרחבת העסק, כולל מתן אפשרות לצרכנים להשתמש באפליקציה סלולרית כדי להתחבר עם מכונות שטיפה מורשות. שרשרת שטיפות המכוניות המקומיות נותרת פתוחה, למרות צו ממלכתי שמסווג אותן כ"לא חיוניות "במהלך מגיפת ה- COVID 19, כך נודע ל- I-Team. כצרכן – ולא כנותן שירותים – הסטארט-אפ מציע שירות גם לחברות שרוצות להציע פרסום רכב לנוחות לעובדים, לקוחות או מיקומים אחרים.

שטיפות רכב רבות מציעות גם שירותים מפורטים

כולל ליטוש ושעווה של מכוניות חיצוניות ביד או במכונה, חללי פנים שמפו וקיטור ושירותים אחרים המבטיחים ניקיון יסודי והגנה על מכוניות. סוכנויות רכב ניידים משמשות לרוב כמערכת פירוט ניידת הנושאת מיכל מים מפלסטיק ומשתמשת במכונות שטיפה בלחץ גבוה.

שטיפת מכוניות יכולה להתבצע לבד או באופן אוטומטי לחלוטין

כאשר בן / בת זוג שוטפים את הרכב. מכונה אוטומטית למדף מורכבת ממכונת כביסה ומייבש אוטומטיים שמגלגלים כמות גדולה של מים כדי לראות אם הם מתמלאים. בשילוב, החלק החיצוני של המכונית נשטף, ואילו המפעיל מייבש אותו ידנית ומנקה את הפנים.
כדי לקרוא עוד אודות Array כדאי לבקר באתר

אישה לבושה בביקיני שוטפת מכונית ללא הפסגה

בדרך כלל בתשלום נוסף, ומביאה את התורם לתורמים בעמידה לצד הדרך עם שלטי קרטון צבעוניים ופוסטרים. תלוי במיקום שטיפת המכוניות ומספר האנשים שנמצאים במקום, יתכנו שינויים בשטיפת מכוניות בביקיני, כמו נשים בביקיני וחבריהן לכיתה שוטפות מכוניות בחניונים סמוכים, או אישה שמכבסת מכוניות בתשלום נוסף (בדרך כלל במקביל לחבריה לכיתה).

לקוחות בוחרים מתי להכניס מטבע או אסימון לבקר ולחלק אקדח ריסוס

והרכב קרצף בעזרת מברשת קצף. פעם נמנעה שטיפת מכוניות ממוכנת, במיוחד עם מברשות, על ידי בעלי מכוניות מוקפדים בגלל הסיכון לפגיעה במשטח. מכונות כביסה חדשות רבות משתמשות במברשות קצף סגורות שאינן סופגות לכלוך או מים ולכן גורמות פחות נזק לצבע החיצוני, הפנימי של הרכב או אפילו צבע הפנים. בנוסף, בחלק ממכונות הכביסה משתמשים במברשות שפה או דיסק במקום במברשות אדן. – ככל שנמשך משפט ההדחה נגד רוסף, מישל תמר הפך לנשיא זמני, מבלי להזכיר את מעורבותו בשערוריית שטיפת המכוניות. הקושרים התנהגו כאילו נשטפה המכונית על ידי בית המשפט העליון, המפקח על החקירה ואשר הוכח כבלתי מתקלקל. אחת הסיבות העיקריות להחלטת הממשלה לשטוף מכוניות היא שהיא לא מינתה תובע עצמאי מאז ספטמבר 2013. כמה סנאטורים שאישרו את המינוי היו שרים עמיתים, כולל ראש הבית העליון, רנן קלהירוס, שהואשם ב פרשת שטיפת המכוניות.

באופן מוזר

אפילו קרובי משפחה של אסירים בשטיפת רכב היו אומרים עד כמה הם מעריצים את העבודה ומבקשים תמונות סלפי שישתפו. אפילו שוטר הסלבריטאים אישי, הושעה מחקירת שטיפת המכוניות לאחר שהפסיד בערעור על אישום שוחד ישן. לדבריו, הבין ש"שטיפת מכוניות הייתה מיוחדת "כשראה אנשי עסקים עשירים לא רק הולכים לכלא אלא נשארים שם.

כיום

תפיסת הנזק לרכב נפוצה הרבה פחות ויש לשפר את הציור במהלך תהליך הכביסה. במקביל, תחנות שירות רבות שהסתמכו על שטיפות מכניות עברו לשטיפת ידיים. שטיפות רכב מתנהגות אחרת בכך שהן משולמות על ידי הלקוח באמצעות יחידת נקודת מכירה נשלטת על ידי מחשב, המכונה גם קופה אוטומטית, שיכולה להחליף קופה אנושית.

מתקני שירות עצמי

המופעלים בדרך כלל על ידי מטבעות ובהם הכביסה מבוצעת על ידי הלקוח, כוללים גם שטיפת סילונים. ישנם גם מספר שטיפות מכוניות "ביקיני" בהן נשים לבושות ביקיני שוטפות מכוניות, אך בדרך כלל מדובר באירועי קיץ בארה"ב, ויש הרבה יותר באירופה ובמזרח התיכון, כמו גם באוסטרליה וניו זילנד. חלק מהשטיפות הללו צמחו כמו פטריות והציעו ניקיון – במחיר של פחות מ -5,000 פאונד.

השימוש באספקת מים ואנרגיה

הוא דבר מובן מאליו, שכן שטיפת צמחים צורכת משאבים כאלה. זיהום קרקע קשור לעיתים עם נגר עילי כזה, אך חשוב מכך, הוא קשור לשימושים משניים בשטיפות מכוניות, אשר בדרך כלל נובעות משימוש במקורות אנרגיה מתחדשים כמו רוח ואנרגיה סולארית.

מה יכולים נהגים לעשות בכדי למנוע שטיפות רכב שעלולות להיות בעייתיות ולקבל החלטות משלהם? לגיונות הרשויות שתפקידם מושפע מידי שטיפת המכוניות טרם השיגו את הבעיה וקבעו את היקפה

במחיר ספציפי של PS6, קראו את המדריך שלנו לשטיפת מכוניות נקייה, בטוחה וידידותית לסביבה בלונדון. בצד אחד של הלובי ניתן לראות רכבים נוהגים דרך מנהרת שטיפת מכוניות אוטומטית. בצד השני יש שטיפת מכוניות, כאשר המכוניות נמצאות על משטח הרמה שיכול לשמש לשטיפת מכוניות.