הקדמה: מה זה ריהוט חוץ?

ריהוט חוץ הוא עסק גדול. יש כל כך הרבה סוגים שונים של ריהוט חוץ, שזה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל.

ישנן שתי קטגוריות עיקריות של ריהוט חוץ:

– ריהוט חוץ למטבחי חוץ

– ריהוט חוץ לחללי מגורים בחוץ

הקטגוריה הראשונה מיועדת לבישול ואירוח, ואילו הקטגוריה השנייה מיועדת לבילוי ורגיעה. כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה שלך, יצרנו מדריך על מיטב רהיטי החוץ לכל מטרה.
למידע נוסף בנושא של ריהוט גינה באפשרותך להעיף מבט ב- bromodesign.com

ריהוט חוץ הוא טרנד פופולרי כיום. הוא משמש לא רק בגינות אלא גם במרפסות, טרסות וחצרות.

איזה חומר ריהוט חוץ מתאים לך?

אם אתם מחפשים ריהוט גן חדש, אולי אתם תוהים באיזה סוג חומר לבחור. ישנן אפשרויות רבות ושונות לבחירה, ולכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה.

רהיטי עץ הם אהובים מסורתיים מכיוון שהם נראים נהדר ועמידים. החיסרון הוא שזה יכול להיות יקר וכבד להזזה. ריהוט חוץ מפלסטיק יכול להיות זול יותר מרהיט עץ אך אינו מחזיק מעמד לאורך זמן או נראה נחמד. ריהוט חוץ ממתכת יכול להיות זול או יקר בהתאם לאיכות המתכת המשמשת, אך קל לניקוי וזה יתרון על פני רהיטי עץ.

ריהוט חוץ – מונח המשמש לתיאור הרהיטים המשמשים מחוץ לבית. הוא עשוי בדרך כלל מעץ, מתכת או פלסטיק.

ריהוט חוץ מעץ: ריהוט חוץ מעץ עשוי מעץ ומהווה בחירה פופולרית כבר שנים רבות. לריהוט חוץ מעץ יש מראה ותחושה טבעיים שהופכים אותו למושלם עבור מי שרוצה שגם הגינה שלו תהיה טבעית. עם זאת, ריהוט עץ לחוץ עשוי שלא להתאים למי שמתגורר באזורים בהם יש תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו גשם או שלג מאחר וחומר מסוג זה יכול בקלות להירטב ולאחר מכן להירקב עם הזמן.

חומר לריהוט גן: ריהוט גן יכול להיות עשוי מחומרים רבים ושונים כמו מתכת או פלסטיק אבל תגלו שרוב האנשים מעדיפים עץ כי הוא מסורתי יותר ונראה

הסוגים השונים של ריהוט חוץ

ריהוט חוץ הוא סוג של ריהוט המשמש מחוץ לבית. זה יכול לשמש לקישוט או כדי לספק מקום לשבת ולהירגע. ישנם סוגים שונים של ריהוט חוץ. כמה דוגמאות כוללות ספסלי גן, שולחנות גן ואפילו כיסאות חיצוניים.

הסוג הפופולרי ביותר של ריהוט חוץ הוא ספסלי גן. ספסלי גינה עשויים לרוב מעץ או מתכת והם מגיעים בסגנונות וצורות רבות ושונות. ניתן לצבוע אותם בכל צבע שיתאימו לעיצוב הבית או החצר שלפניה יוצב. לרוב יש גב על ספסלי גן המספקים אזור לנוח לאנשים להניח את ראשם כאשר הם רוצים לקחת הפסקה משכיבה על הקרקע או אם הם רוצים קצת יותר פרטיות מאשר רק לשבת על הקרקע ליד אנשים אחרים אולי לא

ריהוט חוץ הוא חובה לכל חלל חיצוני. ישנם סוגים רבים ושונים של ריהוט חוץ שאתה יכול לבחור מתוכם, ובאיקאה יש כמה אפשרויות נהדרות.

איקאה מציעה מגוון רהיטי חוץ לכל חלל חיצוני, לרבות ערכות ריהוט גן ושולחנות, כיסאות, כסאות נוח ועוד.

לחברה יש גם מגוון רחב של ריהוט פנימי שניתן להשתמש בהם גם בחוץ!

טיפים לתחזוקה של ריהוט חוץ

ריהוט חוץ חשוף לפגעי מזג האוויר, ולכן הוא זקוק לטיפול רב יותר מאשר ריהוט פנים. הדרך הטובה ביותר לתחזק ריהוט חוץ היא באמצעות שגרה פשוטה.

ריהוט חוץ הוא תוספת נהדרת לכל חצר אחורית או פטיו. זה יכול לשמש לכל דבר, מאכילה ומנוחה ועד למשחקים עם חברים ובני משפחה. עם זאת, ריהוט חוץ מוזנח לרוב, מה שעלול להוביל לכך שהוא פגום או בלתי שמיש.

ישנן דרכים קלות מאוד לתחזק את ריהוט החוץ שלך כך שיישאר במצב טוב במשך שנים. אתה צריך לבדוק באופן קבוע את ריהוט החוץ שלך ולשמור תמיד על כל סימני נזק. אם אתה מבחין בבעיות כלשהן, עליך לתקן אותן בהקדם האפשרי לפני שהן יחמירו ויקרות יותר לתיקון.

כדאי גם לדאוג לעיצוב החלל החיצוני שלך בצמחים ופרחים כדי שלא יפגעו ברהיט או יכתימו את הבד. אם אתה רוצה לקשט עם צמחים, בחר אותם