אתה תוהה אם אתה יכול להרשות לעצמך לשפץ את הבית שלך או לקנות בית שזקוק ל- TLC? הלוואת HomeStyle של פאני מיי יכולה להיות התשובה עבורך – ההלוואה מאפשרת ללווים לקנות בית שזקוק לתיקון, לקנות בית קיים ולקבל את הכסף לשיפורים. ההלוואות מאפשרות ללווה לרכוש שטח הדרוש לתיקונים בנוסף להלוואת הבית הקיימת שלו ולכלול את הכספים הדרושים לשיפוצים ביתרת ההלוואה החדשה.

על ידי מימון מחדש של המשכנתא הנוכחית שלך באחת מהלוואות השיפוץ של InterLinc

אתה יכול להתנהג כמו בית חלומותיך, עם היתרון הנוסף בכך שאתה יכול לשלב את כל עלויות המשכנתא והתיקון להלוואה אחת. הלוואת השיפוץ שלך משולבת בהלוואה משולבת ותוכל לשפר את ערךך לטווח הארוך על ידי הפחתת שיעורי המשכנתא והורדת ריביות.

הלוואה לשיפוץ בית עשויה לכלול הלוואת משכנתא ולכסות את העלות המלאה של שיפוץ מלא או חלק קטן ממנה

משכנתא לשיפוץ יכולה לכסות עד 30% מעלות פרויקט שיפוץ יחיד, או שהיא יכולה לכסות עד 50% ומעלה מסך עלויות השיפוץ שלכם. ההלוואה מכסה את כל תהליך השיפוץ, מהרכישה הראשונה ועד לסיום כל התיקונים.
לעוד פרטים בנושא של משכנתא לשיפוצים ניתן לגשת לאתר contact.org.il

יש מגוון רחב של הלוואות משכנתא למימון פרויקטים של בנייה במיוחד עבור פרויקטים של שיפוצים וכן סוגים אחרים של הלוואות לשיפוצים.

הלוואת שיפוץ פאני מיי הום סטייל

היא סוג של תוכנית לשיפוץ בתים המאפשרת לשלב עלויות שיפוץ בהלוואה אחת. משכנתאות אלה מאפשרות למשקיע ללוות לרכישת נכס משופץ וגם ללוות כסף לשיפוץ, ואז למכור אותו במשכנתא. על ידי שילוב של עלות שיפוץ בית למימון חד פעמי – הממומן על ידי משכנתאות מסורתיות – מימון מסוג זה יכול להיות דרך זולה יותר ויעילה יותר לשיפוץ הבית שלך. הלוואת השיפוץ F Freddie Mac Home Style מאפשרת לך לבנות את המשכנתא כחבילה של 15 או 30 שנה ומאפשרת לך לכלול את כל השיפוצים שאתה מתכנן בהלוואה הכוללת, כמו גם את היכולת לבנות את המשכנתא שלך לחבילות של 15 עד 30 שנה. .

ישנם מספר סוגים שונים של הלוואות לשיפוץ ביתים המשתמשים בערכי שיפוץ

כולל הלוואת שיפוץ פאני מיי הום סטייל, הלוואת שיפוץ F פרדי מק והלוואות שיקום VA לצורך הלוואת שיפוצים. הלוואות מימון מחדש של FHA מאפשרות לך לארוז את עלויות החיסכון בבניין למשכנתא חדשה. בניגוד להלוואות משכנתא בפועל, בהן נדרשת הערכת שווי ויחס ההלוואה לערך הוא 10% ומעלה, ניתן לממן מחדש את הלוואות השיקום של VA כ"הלוואות שיפוץ "ואז להחזירן כ"הלוואות שיקום" או "הלוואות רנסנס".

כפי שציינה פאני מיי

משכנתא לשיפוץ בית בסגנון ביתי יכולה להיות משכנתא בריבית קבועה או הלוואת ARM. הלוואת FHA 203 הינה הלוואת שיפוץ בית ביחס הלוואה לערך של 10% ומעלה המאפשרת לכם להשלים את השיפוצים. כתוצאה מכך, היא יקרה יותר מאשר הלוואת משכנתא מסורתית, אך לא יקרה כמו הלוואת השיפוץ F Freddie Mac Home או הלוואת השיקום של VA לצורך הלוואת שיפוצים, שכולן הלוואות בהערכת שווי של 15% עד 20% שיכולה להיעשות בשיפוצים.

אם אתה קונה מתקן

קומה עליונה או משפץ בית ישן – הלוואת השיפוץ הטובה ביותר שלך אולי אינה FHA, אך תמיד תוכל למחזר למשכנתא קונבנציונאלית זולה יותר לאחר שתסיים את השיפוץ שלך. אם אתה צריך לקחת משכנתא שנייה או למחזר מחדש, יתכן שתעדיף לבחור במשכנתא F HA 203 כשאתה מדבר עם מתווך המשכנתא שלך. אתה יכול להגיש בקשה להלוואת משכנתא FHA בכל עת עם פאני מיי או פרדי מק או הלוואת שיקום VA לצורך שיפוצים, או שתוכל להגיש בקשה באמצעות כל מלווה משכנתא שאושר כתמ"ג על ידי מרכז המדיניות הדו-מפלגתי (BPC) או מינהל השיכון הפדרלי ( FHSA). FCHA 203 היא לא הבחירה הטובה ביותר עבורך, אך היא עדיין הלוואה טובה לפרויקט השיפוצים שלך.

שוחחתי עם משכנתא פרמייר משכנתא על משכנתא שיפוץ פאני מיי הום סטייל

המאפשרת לך לשלב את עלות הבית שלך עם שיפוץ או שיפוץ מחדש להלוואה. עבור בעלי בתים המעוניינים לקנות בית הזקוק לשיפוץ ואהבה, הלוואות RenoFi מאפשרות לרוכשי בתים לרכוש נכס עם משכנתא מסורתית ולהשתמש בהלוואת Reno Fi למימון שיפוצם לאחר סגירתו. אמנם ניתן להשתמש בהלוואת דירה טיפוסית רק לפרויקטים גדולים של שיפוצים, אך הלוואת השקעות לבית היא אידיאלית לשיפוצים קטנים, כמו השלמת מרתף.

למקדמה בהלוואה לשיפוץ ביתי נקודת התחלה גבוהה יותר מ- FHA 203k

אך זה תלוי בסוג השיפוץ וההלוואה שאתה שוקל. אמנם אינך יכול לממן יותר ממה ששווה כיום ביתך באמצעות משכנתא מסורתית, אך הלוואת שיפוץ HomeStyle מבוססת על ערך הנכס שלך לאחר ששיפרת אותו. אם אתם שוקלים הלוואה לשיפוץ בית, עליכם לברר אם השיפוץ שלכם יעלה את ערך הבית שלכם.