בהתאם לתוכנית, ניתן להוציא אשרות תיירות למדינה למשך 30 יום או 90 יום לכניסה אחת או למספר כניסות. אשרת תייר מרובה לפי לאום: אשרה זו מונפקת על ידי כל אזרח כדי להקל על התהליך עבור התיירים. זה מאפשר לתיירים להיכנס לארץ בכוחות עצמם מספר פעמים ולהישאר במדינה עד 90 יום, אם כי ניתן להאריך את הביקורים מעבר ל -90 יום. בין אם תקבל ויזה עם ההגעה ובין אם לאו, זה היתר תלוי בלאום שלך. חברת התעופה חייבת למלא כמה תנאים כדי שתוכל להשיג את הוויזה שלך על ידי חברת התעופה.

ויזת חולה היא אשרת כניסה המאפשרת לאנשים וללוויהם להיכנס לאיחוד האמירויות לטיפול רפואי. הויזה הנפוצה ביותר היא ויזת החולה.

אנשים יכולים להשתמש בוויזה מסוג זה בעת ביקור במדינה לטיול קצר

בין אם זה לנסיעת עסקים או לחופשה קרובה ויקרה. אשרת הכניסה למשך 30 יום לדובאי מאפשרת לאדם לשהות באיחוד האמירויות הערביות במשך 30 יום רצופים. תוקף אשרה זו הוא 58 יום מיום ההנפקה.

תיירים המתכננים שהייה של 30 יום או פחות באיחוד האמירויות הערביות יכולים לקבל אשרת מבקר

שזמינה בנקודת הכניסה בתשלום. אשרת ביקור תקפה עד 30 יום (אשרת ביקור לטווח קצר) או 90 יום (אשרת ביקור לטווח ארוך). אשרת תייר היא קטגוריה מיוחדת של אשרת מבקר המזכה את המחזיק בהשהייה של 30 יום ולא ניתן לחדש אותה.

אזרחים זרים המעוניינים לקבל אישור שהייה או עבודה בדובאי חייבים להתחיל בתהליך קבלת אישור כניסה או אשרה

לשגרירות איחוד האמירויות הערביות בוושינגטון הבירה לוקח כשלושה ימים לעבד ולהחיל את הויזה, ומשך הוויזה ניתן לפי שיקול דעתה. מטיילים יכולים לשהות בדובאי חודש או יותר ולקבל ויזה לפני נסיעה.

בעלי דרכון פיליפיני חייבים לעבור את תהליך הגשת הויזה לפני הכניסה לדובאי. כדי להקל על הליך הבקשה, קלוק חיבר מדריך שלב אחר שלב כיצד להגיש בקשה לויזת תייר לדובאי.

אם אתה נוסע לדובאי, יש לך כמה אפשרויות לקבל ויזה. גם אם אינך ממדינה נטולת ויזה, אתה עדיין יכול לקבל ויזה כשתגיע לדובאי אם תרצה, אך עליך להגיש בקשה לכך.

מבקרים באיחוד האמירויות הערביות יכולים לקבל אשרת נסיעה לשם אם הם באים מאחת המדינות הפטורות מוויזה או אם אזרחי אחת המדינות הללו זכאים לוויזה עם ההגעה

כדי להשיג אשרה לנסיעה משדה תעופה אחד לשני, עליכם לטוס עם אחת מחברות התעופה המאושרות כמו אמירייטס, אתיהאד, אייר ערביה, אייר אסטנה, פלידובאי, טורקיש איירליינס או אינדיגו איירליינס. אתה יכול לקבל ויזה בעת ההגעה אם אתה טס עם אחת מחברות התעופה הללו או אם אתה מבקר באחת האמירויות הערביות האחרות.

הדרכון שלך חייב להיות בתוקף לפחות 6 חודשים מיום הכניסה לאיחוד האמירויות

על מבקרים באיחוד האמירויות הערביות להיות בעלי דרכון בתוקף למשך 6 חודשים. אם ברשותך אישור שהייה, הדרכון שלך חייב להיות בתוקף לפחות 3 חודשים לפני שאתה נוסע בתוך המדינה. אם אתה מתכנן לנסוע לשימוש אישי עם תרופות מרשם או ללא מרשם, עליך לעמוד בדרישות הספציפיות של איחוד האמירויות הערביות בכדי לאפשר לתרופות שלך להיכנס לארץ. אם אתם במעבר לאיחוד האמירויות ולא עברתם את מערכת ההגירה, הדרכון שלכם צריך להיות בתוקף לפחות 3 חודשים מיום המעבר. אתר האינטרנט של ממשלת איחוד האמירויות הערביות מפרט את גרנדה כמדינה רשומה בה אזרחים בעלי דרכון רגיל יכולים לקבל אשרת 90 יום עם הכניסה.

על פי מדיניות הוויזה של איחוד האמירויות הערביות

כל האזרחים הזכאים לוויזה עם הכניסה חייבים להגיש בקשה מראש למערכת הויזה האלקטרונית באיחוד האמירויות הערביות, שהוצגה בשנת 2015. נוסעי תעופה בינלאומיים הנוסעים לאיחוד האמירויות הערביות. יש 96 שעות להשיג אשרת מעבר בשדה התעופה.

ויזה זו אידיאלית למטיילים באיחוד האמירויות הערביות המעוניינים לשהות פחות מיומיים במדינה

אם אתה מתכנן לעבוד באיחוד האמירויות, אתה יכול לבקש אשרת עבודה ממעסיק או נותן חסות מטעמך. אנשים או ארגונים אחרים תושבי איחוד האמירויות הערביות רשאים להגיש בקשה לביקור מטעמכם באמצעות ויזה זו.

חברות תעופה ודיילות רשאיות להגיש בקשה לויזת מעבר של 96 שעות מטעם אנשי הצוות שלהן. תיירים המעוניינים לשהות יותר מ- 14 יום באיחוד האמירויות הערביות או להגיע לביקור משפחתי או עסקי יכולים להגיש בקשה לוויזה.

אזרחים אמריקאים עם דרכון רגיל אינם זקוקים לוויזה

כדי לבקר באיחוד האמירויות הערביות (איחוד האמירויות הערביות). אנשים עם לאומים שונים חייבים לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל אשרת תוקף בכניסה לאיחוד האמירויות. ציון מטיילים בינלאומיים זכאים לגישה לארצות הברית ללא אשרה אם הם עומדים בדרישות הויתור על פי הוויזה.

אזרחי ארה"ב חייבים שיהיה להם דרכון אמריקאי בתוקף ליותר מחצי שנה, כולל אזרחי ארה"ב שיש להם ויזות מוטבעות בכניסה ממדינות אחרות בדרכון.

על מנת לבקר באחד מיעדי הנופש הפופולאריים בדובאי

תזדקק לאשרת תייר שתקפה לתקופה מסוימת. ניתן להשיג אשרת תייר לדובאי על ידי הצגת מסמכי הנסיעה והמידע הבסיסיים שלכם. אתה יכול להגיש בקשה לויזת נסיעות וביטוח בריאות מדובאי מ -3,399 רופי ו -2,999 רופי ולקבל אשרת דובאי לאזרחי הודו תוך 3 ימי עבודה.

כדי לקרוא מידע אודות ויזה לדובאי כדאי לבקר ב- chabad.ae