אסטרטגיות השקעה חלופיות כוללות הון סיכון, הון פרטי, קרנות גידור, נדל"ן, קרנות השקעה, סחורות ונכסים מוחשיים כגון מתכות יקרות, מטבעות נדירים, יין ואמנות. ככל שההשקעות האלטרנטיביות גדלות בפופולריות, משקיעים מוסדיים, כולל קרנות פנסיה והקצבה, משקיעים יותר ויותר בנכסים אלה כדי לממש את היתרונות ארוכי הטווח של השקעות חלופיות. העיקריות העיקריות כוללות מגוון רחב של נכסים מעבר לקטגוריות הנכסים הבסיסיות של מזומנים ושווי ערך, מניות ואיגרות חוב.

השקעות אלטרנטיביות מגיחות כאופציה למשקיעים המחפשים דרך לשנות את סיכון התנודתיות שלהם ולייצר תשואות נוספות תוך החזקת מניות ואיגרות חוב

משקיעים יכולים להשתמש בהשקעות חלופיות כדי לגוון את תיקיהם ולהינות מתנאי שוק בזמןיים, מאינטרסים מיוחדים ובסיסי ידע ייחודיים. עם זאת, לפני שאתה משקיע עליך להיזהר כמה אתה משקיע בחלופות.

השקעות אלטרנטיביות הפכו לחלק גדול מנוף ההשקעות והן זמינות לסוגים שונים של משקיעים

אך חשוב להכיר אותן למשקיעים ולאנשי מקצוע בתחום ההשקעות הנוכחיים והמתפתחים המחפשים להאיץ את הקריירה. השקעות אלטרנטיביות המיועדות למי שרוצה לבנות ידע פונקציונאלי ביסודות מומלצות על ידי יועצים פיננסיים, מנהלים במנהל, תפעול, מכירות, שיווק, יועצים משפטיים ועיתונאים. לא משנה מה אתה מחפש בהשקעה הבאה שלך, עולם החלופות עשוי להציע לך הבטחה ייחודית לערך.

במיוחד במצבים אחרים

נכסים חלופיים וקבוצות נכסים מושכים את תשומת ליבם של המשקיעים יותר משאר סוגי הנכסים. למשקיעים ויועציהם יש לרוב ידע מעמיק ומיומנויות ייחודיות בתחומים מסוימים, מה שהופך את ההשקעות האלטרנטיביות שימושיות עבורם. עם הופעת הטכנולוגיה, המשקיעים יכולים לגשת ולהשקיע בהזדמנויות השקעה חלופיות ביתר קלות, למשל באמצעות פלטפורמות כמו DarcMatter ומנכ"ל החברה.

משקיעים מרבים להשקיע בחברות הזנק ובחברות פרטיות ולא בקרנות הון פרטיות

חברות הון פרטיות מספקות הון רב יותר מהחברות בהן הן משקיעות, כיוון שהן מציעות את היתרונות של מומחיות וכישרון בתעשייה, כמו גם מקורות תמיכה וחונכות למייסדים. הקרן משתמשת בכסף שאול או בכספים מחברת ההון הפרטי עצמה כדי להשקיע בחברות שלחברה סבורות שיש להן פוטנציאל צמיחה גבוה.

קרנות כאלה יכולות לסייע לגיוון החשיפה של המשקיעים על ידי השקעה בכמה מיזמים מוקדמים

קרנות גידור הן קרנות השקעה שסוחרות בנכסים נזילים ומשתמשות באסטרטגיות השקעה שונות כדי להשיג תשואה גבוהה יותר על השקעותיהן. הן שונות מהון פרטי וסיכון. קרנות הון בכך שהם משקיעים במניות ציבוריות ובעלי תדירות פירעון ונזילות גבוהים יותר, מה שאומר שלמשקיעים יש יותר כסף שיוחזר אליהם מוקדם יותר.

בין אם קרנות אינדקס בחשבון 401 (k) או מזומנים ספר ההרשאות

השקעות מסורתיות כמו מניות, אגרות חוב ומזומנים נפוצות אצל רוב המשקיעים הקמעונאיים. כך או כך, אתה יכול לחלק את ההשקעות שלך לסוגים שונים של נכסים והקצאות נכסים. קרנות הון פרטיות מנהלות תיקי השקעות במגוון נדל"ן ו חברות הנסחרות בציבור ומשתמשות בכספי המשקיעים כדי להשיג את התשואה המקסימלית שתנועות וול סטריט המסורתיות יכולות לספק.

השקעות כגון נדל"ן

יערות ומשלוח מכונות חלופות בשל שימוש עתיק יומין בנכסים אלה כדי להגדיל ולשמור על עושר. שים לב כי הסיבה היחידה שההשקעה החקלאית ראויה לציון עליון כנכס חלופי היא גיוון. כאשר אנו מדברים על נדל"ן ועל היכולת לייצר תשואות יציבות, אנו מדברים על השקעות נדל"ן מסוג זה ואחרות שעולות אחת על השנייה.

מדד גידור המניות HFRI 500

הוא מדד מאוזן עולמי של קרנות הגידור הגדולות ביותר במאגר הנתונים של HFR הפתוח להשקעות חדשות ומספק נזילות רבעונית טובה מכלום. מכיוון שהמדד אינו מנוהל, המשקיעים אינם יכולים להשקיע בו ישירות. בדומה לנכסי נדל"ן אחרים, הערכת שווי היא אתגר להשקעות נדל"ן.

מדד HFRI 500 המשוקלל על ידי הקרן

הוא מדד שיווי משקל עולמי של קרנות הגידור הגדולות ביותר המדווחות למאגר הנתונים של HFR שפתוחות להשקעות חדשות ומספקות נזילות רבעונית או טובה יותר. לשם כך, דוח העושר העולמי של Merrill Lynch CAP Gemini Ernst'Young World Wealth 2003 על סמך נתוני 2002 כולל השקעות חלופיות כגון מוצרים מובנים, קרנות גידור מפוארות, יקרות ערך ואספנות וכאלה המנהלות את עתידן של מתכות יקרות. אתה יכול להשקיע במתכות יקרות באמצעות תעודות סל, קרנות השקעה או מטבעות.

מצרכים כגון מתכות יקרות מציעים למשקיעים מקום חכם להשקיע את כספם

עם רקורד של צמיחה וביצועי השקעה קונבנציונאליים. אם אתה רוצה מטורף כגידור נגד השקעות, אתה יכול להשקיע בתעודות סל, ותוכל להשקיע גם בחברות כרייה. הביקוש יימשך כאשר השקעות אלה יתגלו כגמישות במהלך המגיפה, והמשקיעים יחפשו הזדמנויות שבהן התפשטות מגפת הקורונה גרמה למגמות לפני שהאיצה אותה.

השקעה בנכסים חלופיים יכולה להיות מורכבת

אך כאשר המשקיעים בוחנים נכסים חלופיים, הם מבקשים להגדיל את התשואות, לייצר הכנסה מצטברת ולהבטיח גיוון תיקים. מוצרים מובנים נוצרים על ידי בנקים להשקעות ומוצעים על ידי קרנות גידור, ארגונים ומשקיעים קמעונאיים. שתי חברות גדולות בתחום זה הן Atel Capital Group ו- Icon Investments.

Fundrise הייתה פלטפורמת ההשקעות הראשונה שסיפקה גישה נוחה וחסכונית לנדל"ן עם תשואות עקביות וחריגות

פלטפורמות מימון ההון השונות שונות בסוג ההזדמנויות שהן מציעות למשקיעים, כמה בדיקת נאותות, רמת ההגנה המשקיעים הזמינה וגודל ההשקעה המינימלי.

השקעה בציוד ליסינג מחייבת אותך להצטרף לקבוצת משקיעים להקמת קרן ליסינג ציוד (ELF)

היכולת של המשקיעים לפדות השקעות כאלה מוגבלת לפרק זמן מסוים – למשל DiversyFund – DIVERSYFund היא פלטפורמה מקוונת המאפשרת לך להשקיע עד $ 500 בקרנות נדל"ן מסחריות.