מניית יבמ זינקה מאז שנסיימה בשנה שעברה ולא מאוחר להמר על תפנית עבור החברה. למניות יבמ יש ערך מוצק, והמניה עשויה לעלות עוד יותר אם הספין אוף יעמוד בהבטחתה. הדיבידנד של יבמ גדל מזה זמן, וככל שהחברה ממשיכה בשינוי, צמיחת הדיבידנד צריכה להשתפר אם תחזור לצמיחת רווחים עקבית.
על מנת לראות פרטים נוספים בתחום של מניית ibm בחודש יוני 2021 וביצועי מניית ibm בחודש יוני 2021 ניתן לבקר באתר bigshotnews.net

מניות IBM אולי לא זולות כמו באוקטובר האחרון, אבל גם הן לא יקרות כל כך. האנליסטים צופים כי השנה תציג החברה רווח מתואם למניה של 10.90 דולר, ותדחיק את יחס המחיר לרווח שלה לקצת פחות מ 14.

יבמ נסחרת בשווי רע ומשקיעים משלמים יותר ממה שהחברה שווה יחסית לרווחיה. הרווח למניה של יבמ (EPS) של 12 חודשים ל- 59.8 דולר אינו מצדיק את מחיר המניה שלה בשוק.

תחזיות מניות של מיקרוסופט לשנת 2021

2022 ו -2023 מניות IBM נרכשו ברבעון האחרון על ידי מגוון משקיעים מוסדיים, כולל ב- 29 במרץ 2021. תחזיות מניות IBM ותחזיות מחיר לשנים 2021-2022 ו- 2025 מגלות עוד שבבים כחולים בתחזיות המניות של יבמ. המשקיעים מעריכים את המניות הנפוצות ביותר של יבמ בניתוח שלה בשיעור של 69%.

מניות החברה הבינלאומית למכונות עסק היוו השקעה טובה עד כה השנה למרות ביצועי המכירות הלא מרשימים ותחזית המניות לשנת 2021

מכונות עסק בינלאומיות (יבמ) שווה ל- GBX 2021: -0.6% 1.7. – שער המניה של International Business Machines Corp עלה ב 0.96% לרמה של 142.84 $ ביום המסחר האחרון ביום שישי, 25 ביוני 2021. מניות מכונות הבינלאומיות של Business Business שודרגו ממכירה לקנייה במהלך יום המסחר של יום שישי. באופן כללי, יבמ נוטה לתנועה מבוקרת ולנזילות טובה, ולכן הסיכון ל- IBM נחשב נמוך. ביום האחרון שלה, IBM עברה מ -199 דולר לשיא ושפל של 137 דולר.

מחיר המניה של יבמ הגיע לרמה של 80 דולר בדצמבר 2008

בדומה לנקודת השפל שלו בשנת 2002 והיה שם בחלק גדול משנות האלפיים. המניה המשיכה לעלות במהלך המיתון הגדול בשנת 2008 ושוק השוורים. לאחר שג'יני רומטי נכנס לתפקיד המנכ"ל בשנת 2012. ב -15 במרץ 2013 הוא הגיע לשיא של 215.90 דולר בכל הזמנים.

לחברות מעטות יש היסטוריה ארוכה והיסטורית יותר מיבמ (יבמ)

אשר קבע את מסלול טכנולוגיית המחשבים לפני עשרות שנים. ארכיטקטורת המחשבים השתנתה עם עליית האינטרנט והתפוצצותן של חברות טכנולוגיה חדשות בשנות השמונים. במקור, יבמ, המכונה במקור מכונות עסקיות בינלאומיות, הייתה חלוצה בתחומים רבים בענף המחשבים. תאגיד המכונות העסקיות הבינלאומיות מספק פתרונות ושירותים משולבים.מגזר שירותי טכנולוגיה גלובליים מספק פלטפורמות ושירותי תשתית לפרויקטים, מנהל מיקור חוץ ומספק שירותים לסביבות תשתית IT ארגוניות וכן ל- i שירותי תשתית. מגזר ענן ותוכנה קוגניטיבית מספק ללקוחותיו פתרונות ענן ונתונים משולבים ומאובטחים.

יחידה עסקית זו

ששמה שירותי תשתית מנוהלים, תועבר לחברה ציבורית חדשה בשם קינדריל. החברה החדשה תתמקד בניהול ושדרוג תשתית הלקוח, המציעה הזדמנות שוק של 500 מיליארד דולר. יבמ הודיעה על כוונתה להקים חברת ייעוץ טכנולוגי בסך 19 מיליארד דולר המתמקדת במחשוב ענן ובינה מלאכותית באוקטובר אשתקד.

FactSet אינה מעניקה אחריות מפורשת או מרומזת מכל סוג שהוא ביחס לנתונים

לרבות ללא הגבלה כל אחריות על סחירות או התאמה למטרה או לשימוש מסוים, ולא תהיה אחראית לטעויות, שלמות, הפרעות, עיכובים או פעולות בהסתמך על הנתונים או כל נזק שנוצר כתוצאה מכך. Fusion Media אינה נושאת באחריות לכל הפסדי מסחר שאתה עלול להיגרם כתוצאה משימושך במידע. ליפר, Refinitiv ו / או החברה לא יהיו אחראים לטעויות, עיכובים בתכנים או בצעדים שננקטו על ידי או בהסתמכות עליהם. המחירים בזמן אמת מסופקים על ידי בורסת CBOE BZX ודפי מחיר מניות בארה"ב. בזמן השוק, שערי החליפין בזמן אמת של CBOE יציגו עדכוני מסחר חדשים והצעות מחיר מעודכנות בדף הסקירה, כמצוין בפלאש למטה. עדכוני עוצמת הקול עשויים להתעכב עבור סמלי עוצמת קול מאוחדים בבורסות מסוימות.

זה מחושב על ידי הכפלת מחיר השוק במספר המניות הבולטות

לדוגמא, חברה פרטית עם 10 מיליון מניות מצטיינות נסחרת במחיר של 10 דולר ושווי השוק שלה הוא 100 מיליון דולר. הוא מבוסס על ירידה היסטורית בת 60 חודשים בתשואה על המניה לעומת התשואה על מדד S & P 500.

התוצאות האחרונות של הרווחים מבוססות על הכנסות שאינן GAAP מפעילות מתמשכת

שיעורי הדיבידנד הם אחוז הרווחים התאגידיים המחולקים לבעלי המניות ומתבטאים בדולרים למניה, ולא בדיבידנד למניה. לדוגמא, אם ל- IBM הייתה רווח נקי של 10 מיליון דולר ו -10 מיליון מניות מצטיינות, הרווח המניות שלה היה 1 דולר.

ציון A מסמן חברה איכותית עם מאזן סולידי

איכות גבוהה של רווחים וסביבה עסקית חיובית. מרווח הבטיחות מחייב איכות מלאי גבוהה יותר ממלאי נמוך מהממוצע. ציון AB מציין חברות עם מאזן טוב ואיכות רווחיות טובה בסביבה עסקית יציבה, כלומר

הכלי לבדיקת מלאי של IBD מראה כי ל- IBM (IBD) יש דירוג כולל של 6.0 מתוך 9.9 אפשרי. הניתוח הטכני של מניית יבמ הוא מרכיב מרכזי בקביעה האם כדאי לקנות את המניה.

יום רביעי

27 בינואר 2021 (PM) 26 במרץ 2021: מניות IBM נסחרות גבוה יותר לאחר פתיחת השוק היום. מחיר המניה של החברה חווה התאוששות חזקה והתאוששות בשנת 2021. יבמ ואינטל פרסמו את תחזיות ההכנסות שלהן לרבעון הרביעי (FY 2020) לרבעון הראשון של 2021 במיליארדים ומניותיה הרגילות של החברה ב -1 במרץ. —- – ניתוח השדרוג שלנו הוא המסקנה של הערכת השווי האחרונה של המניות כמועמד למכור או לקנות. בשלב זה אנו מאמינים שאם הרמות הנוכחיות מתקיימות, קיימת אפשרות לקנייה פוטנציאלית במחירים הגבוהים מאלה שבתום תקופת 3 החודשים.