על מנת להבטיח כי ביצועי המעבד המלאים של המכשיר מתממשים, מבוצעות בדיקות המעבד הנייד של Performancetest בכל ליבות המעבד הזמינות. הוא מבצע בדיקת מעבד בו זמנית בכל מעבד לוגי (ליבת מעבד פיזית, מנות מעבד פיזיות כפולות ליבות ומספר שבבי מעבד).

התרשים הבא מציג את תגובת הפעילות של פעילות אחת במהלך הטעינה הראשונית לפי שם המארח. הגרף מציג גם את התוצאות שנבחרו לאיכות השירות, המשפיעות על הביצועים ועל הגורמים בביצוע השאילתה.

סוג זה של שאילתה מספק סקירה כללית על הביצועים של קבוצת מדדים שנבחרה ביחס לביצועים הארגוניים הממוצעים של קטגוריית השוואה

נתוני Recode מנתחים כמה דקות מבוגרים בארה"ב מבלים במדיות שונות על ידי השוואה בין טלפונים ניידים, מחשבים שולחניים, רדיו, טלוויזיה ומגזינים.

הנתונים הסטטיסטיים שלנו בנושא שיווק במובייל מכילים את כל המחקר השיווקי הדרוש לך כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בשנת 2021. אם צריכת המדיה הקולקטיבית תמשיך במגמת העלייה שלה בשנת 2021, התנאים לצריכת מדיה סלולרית יהיו גבוהים.
למידע מורחב על מניית מובילאיי גרף בחודש יוני 2021 וביצועי מניית מובילאיי גרף בחודש יוני 2021 עליך לגלוש לאתר bigshotnews.net

עם זאת, T-Mobile לא סיפקה השוואה בין צמיחת ההכנסות משנה לשנה למיזוג ספרינט. ההכנסות עלו ב -7.8 אחוזים ל -19.76 מיליארד דולר, לדברי החברה, שהופעלו על ידי המיזוג עם ספרינט.

Needham, Mass., 28 באפריל 2021 – ברבעון הראשון של 2021 (1Q21) קצב ההתאוששות בשוק הסמארטפונים האיץ עם צמיחה של 25.5% לעומת השנה.

אפל הניבה הכנסות של 274 מיליארד דולר בשנת 2020

כאשר 50 אחוזים הגיעו ממכירות אייפון. על פי נתונים ראשוניים של ה- International Data Corporation (IDC), פלטפורמת מעקב טלפונית סלולרית, ספקי הסמארטפונים העבירו 34.6 מיליון מכשירים ברבעון הראשון של שנת 2021 (1Q21). הצמיחה הייתה אמיתית בהשוואה לפני שנתיים, כאשר משלוחי הרבעון הראשון ל -19 היו גבוהים ב -11%.

אפל אינה פעילה בעיקר בשוק הטלוויזיה החכמה

כאשר Roku ו- Amazon רוב המכירות בארה"ב ובאירופה. אפל הוסיפה השנה 50 מיליון מכשירים בארה"ב אחרי Roku. אפל עומדת מאחורי אמזון וגוגל במכירות היחידות, אך ה- HomePod mini שהושקה לאחרונה השתלטה, מהווה את מרבית 46 מיליון המכשירים שנמכרו ברבעון הרביעי של שנת 2020.

בעוד אפל העבירה סדרי עדיפויות ממחשבים ניידים לניידים

מכשירים, ה- Mac נותר חלק מרכזי בתיק המוצרים של החברה. מכירות המחשבים האישיים אמנם עמדו בקיפאון או בירידה בעשור האחרון, אך אפל הוסיפה יותר מכירות ומכירות בכל שנה מאז 2009. בעוד ששוק המחשבים האישיים חווה מכירות גבוהות יותר בשנת 2020 מבעבר, הוא ירד בהדרגה.

עולם הטלפונים

הוא שדה קרב עז, כשענקי הטכנולוגיה כמו אפל וסמסונג מנסים להתעלות זה על זה במכשירים האחרונים והטובים ביותר. באשר לטלפונים הטובים ביותר עבור אנדרואיד, ב -15 הבחירות המובילות שלנו יש לנו שילוב של מכשירי האייפון הטובים ביותר של אפל ושלל מכשירים ממגוון יצרנים. מומחי הטלפון שלנו בדקו כל סמארטפון ברשימה זו והשוו את כולם כדי ליצור דירוג של הסמארטפונים הטובים ביותר לשנת 2021.

אם אתם זקוקים לכל האפשרויות והצרכים

ריכזנו עבורכם את רשימת הטלפונים הניידים הטובים והטובים ביותר. המלצות. שקלנו את היתרונות והחסרונות של כל דגם ברשימה לעומת ביצועים, מצלמה, מחיר ואינדיקטורים אחרים. אנו נעדכן את הרשימה באופן קבוע בכדי לוודא שאתה קונה את הטלפון החכם הטוב ביותר לצרכיך.

טלפונים למשחק הם מה שכולנו מבצעים אתחול של נוקיה 3310 למשך שעה בתור לפני שהאייפונים שלנו ייסתמו בשעות של סאגת קנדי קראש. סמארטפונים הפכו למכשיר משחק בר קיימא, ממש כמו קונסולות ביתיות, והם מהטובים ביותר שאפשר לקנות.

תחושות משחק כמו פורטנייט ו- PUBG

בזכות הפלטפורמה הניידת שלה, הניידות ורקורד המגוחך שלה. אנדרו הויל / CNET EDITORSCHOICE ה- iPhone 12 Pro Max הוא הטלפון הטוב ביותר שאי פעם הופק על ידי אפל והוא זוכה לציונים מצוינים בסקירה המלאה שלנו. הוא כולל מעבד A14 ביוניק חזק ומהיר (סטנדרט מקצועי) עם מספר הגדרות מצלמה אחוריות, פונקציות מגנטיות 5G ו- MagSafe המאפשרות לך לחבר אביזרים ניידים אחרים.

החיסרון הגדול

הוא שהאייפון 12 Pro Max, כמו שאר טווח האייפון, מוגבל ב 60Hz. הוסיפו לכך את המסך המפואר והעיצוב המלוטש של מכשירי האייפון, וכל התנאים המוקדמים קיימים לטלפון הדגל בשנת 2021. ה- iPhone 12 PRO Max בגודל 6.7 אינץ 'כולל צג XDR סופר-רשתית יפהפה שהופך את המשחק לפנטסטי בטלפון, בין אם מדובר במשחקים חופשיים לשחק או בכותרים הבלעדיים האחרונים של Apple Arcade.

שרה טאו / CNET יש הרבה מה לחבב ב- Galaxy S21

והדבר הטוב ביותר הוא שיש לו תג מחיר. הבא של סמסונג- סדרת הטלפונים החכמים של הדגל gen מתחילה מ- $ 800, אך תוכלו למצוא אותו באמזון תמורת סכום נוסף של $ 100. התצוגה החמאתית נמצאת שם עם יריבים רבים באנדרואיד בתרשים שלנו, אך יש להקריב קורבנות אם תרצו גישה לכותרים בלעדיים של ארקייד של אפל. ללכת.